Kazakistan'a mal ihracatı

Daha Fazla Göster
Son zamanlarda Rusya'dan Kazakistan'ın şehirlerine giden kargo seferlerinin sayısı belirgin bir şekilde artmıştır. Gümrük Birliği'nin organizasyonu ve sonuç olarak gümrük prosedürlerinin kolaylaştırılması sayesinde Kazakistan'a yapılan ihracat, Rus ticaret şirketlerinin yöneticilerinin dikkatini çekmek için çok daha eski hale geldi. Tüm taşıyıcılar Kazakistan'a mal tedarik edemez. Ancak, şirket için "İSİM" bu yön öncelikli konulardan biridir.

Kazakistan'a mal ihracatı hem hava taşımacılığı hem de kara yoluyla (demiryolu veya karayolu) yapılabilir. Geleneksel olarak, Rus müşterileri için malların karayolu taşımacılığı en çok tercih edilen ürünlerdir. Çünkü bu tür bir yük taşımacılığı şüphesiz "Fiyat / Kalite" oranında liderdir. Şirket "ADI", Kazakistan'a mümkün olan en kısa sürede malların kaliteli teslimatı için gerekli olan her şeye sahiptir.

Bu yönde malların uzun süre teslim edilmesinde uzmanız. Bu süre zarfında Kazakistan'da 1500 metrekarelik faydalı bir alana sahip bir depo alanı satın alınmış ve Kazakistan'ın büyük şehirlerindeki depolama alanlarına ilişkin uzun vadeli kira sözleşmeleri imzalanmıştır. Depolar, büyük boy olanlar da dahil olmak üzere her türlü yükün güvenli bir şekilde taşınması için modern makineler ve depolama ekipmanları ile donatılmıştır. Depo personeli bu alanda geniş deneyime sahiptir, bu nedenle yüklerinizin emin ellerde olduğundan emin olabilirsiniz. Ve belirli bir sıcaklık rejimini sürdürme olasılığı sayesinde, bizim için özel yüklerin depolanması da bizim için herhangi bir zorluk teşkil etmemektedir.

Şirketin filosu "ADI", Kazakistan'a düzenli olarak ihracat yapmak için yeterli sayıda araca sahiptir. Şirketimiz Kazakistan'a düzenli uçuşlar yapsa da, gerekirse mallarınız ek ulaşım araçlarıyla gönderilebilir. Ayrıca müşterinin isteği üzerine kargoyu belirli bir sıcaklıkta muhafaza edilen soğutulmuş bir römorkta teslim etmek de mümkündür.

Bizimle işbirliği yapmak, Kazakistan'a malların teslim edilmesinin engellenmiş zamanlaması sorununu ortadan kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Çalışanlarımızın personeli, lojistik alanında uzun yıllara dayanan deneyime sahip kişilerden oluşmaktadır.

Ürünlerinizi şirketinize maksimum fayda sağlayacak şekilde gönderebilme, minimum teslimat süreleri, tüm güzergah boyunca kargoyu dikkatli bir şekilde kullanma ve depolardaki bakım, nazik deneyimli personel, şirketimizin artan sayıda insanı işbirliği yapmamıza olanak tanıyan tüm avantajlarının bir listesi değildir. Birçoğu uzun zamandır şirketimizle uğraşıyor ve çalışmalarımızla ilgili geri bildirimlerle teyit edildiği için son derece minnettarlar. İlk bonus kayıttan hemen sonra mostbet com Kaydolarak 18 yaşından büyük olduğunuzu onaylamış olursunuz. Yasalara uygunluk bizim için çok önemlidir.
Başa dön tuşu
Kapalı
8dae6baf63616cf33404032f94dffa0a